Skåp med vitrin

Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin
Skåp med vitrin

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP MED VITRIN, samtida, 2-delat, svärtat trä, glas med spröjs, underdel med 2 lådor i sarg, bakomliggande hyllplan, höjd ca 220, 108x44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Repor, märken, avslag

720783

2020-01-16