Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
400 EUR
CARL-JOHAN BOMAN, SOFFA, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, längd 140 cm, sitthöjd ca 90 cm, total höjd 73 cm
Åldersrelaterat slitage
720787
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här