Carl-Johan Boman 1950-tals soffa

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

400 EUR

CARL-JOHAN BOMAN, SOFFA, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, längd 140 cm, sitthöjd ca 90 cm, total höjd 73 cm

Åldersrelaterat slitage

720787

2020-01-15