Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
700 EUR
CARL-JOHAN BOMAN, FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, bredd 73 cm, sitthöjd ca 38 cm, total höjd 72 cm
Åldersrelaterat slitage
720791
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här