Carl-Johan Boman fåtöljer ett par 1950-tal

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

700 EUR

CARL-JOHAN BOMAN, FÅTÖLJER, ett par, Oy Boman Ab 1950-tal, fast stoppad klädsel, ryggstöd med knappar, lackade ben, bredd 73 cm, sitthöjd ca 38 cm, total höjd 72 cm

Åldersrelaterat slitage

720791

2020-01-15