Märklin ångmaskin
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN ÅNGMASKIN, 1900-talets första hälft, liggande panna med friliggande cylinder, monterad på metallsockel, lös cirkelsåg från Märklin medföljer, höjd inkliusive skorsten ca 37 cm
Slitage, brännare saknas
720794
2020-01-10