Max Walter Svanberg bläck/akvarell
Valmis
2020-01-20
720796
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994) "Stjärnbild", blandteknik med bläck/akvarell på papper, signerad, mått ca 28x20 cm