Folke Persson oljemålning

Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning
Folke Persson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE PERSSON, Göteborgs hamn, olja på pannå, 33 x 41 cm.

Sedvanligt ytslitage.

720804

2020-01-17