Dock och dockskåpstillbehör

Dock och dockskåpstillbehör
Dock och dockskåpstillbehör
Dock och dockskåpstillbehör
Dock och dockskåpstillbehör

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCK OCH DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1900-talets första hälft/del, bestående av flickdocka, diverse dockskåpstillbehör i olika material, trä, metall porslin, diverse dockporslin

Diverse skador

720805

2020-01-10