Bestick

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BESTICK, 18/1900-tal, silver, Sverige, Danmark, England, vikt exkl sockerströare med träskaft 2440 g

Slitage, gravyrer, smärre skador

720807

2020-01-10