Väggur nyrenässans
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, nyrenässans, Märkt "Gustav Steinert, Freiburg Schl No 294", fanerat med valnöt, mörkbetsade dekordelar, krönande örn, nyckel, pendel, 1 par lod, mått 130x43x18 cm
Repor efter pendel, ett lod med bucklor, ej funktionstestad
720812
2020-01-17