Väggur nyrenässans

Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans
Väggur nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, nyrenässans, Märkt "Gustav Steinert, Freiburg Schl No 294", fanerat med valnöt, mörkbetsade dekordelar, krönande örn, nyckel, pendel, 1 par lod, mått 130x43x18 cm

Repor efter pendel, ett lod med bucklor, ej funktionstestad

720812

2020-01-17