Hästar

Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar
Hästar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRURER, "Tanghästar", sancaiglaserat lergods, Kina, 1900-tal, höjd ca 22 cm respektive 50 cm

stor häst med svans avslagen, lilla hästen med naggar på sockel

720820

2020-01-21