Etsning Vy över Bergen

Etsning Vy över Bergen
Etsning Vy över Bergen
Etsning Vy över Bergen
Etsning Vy över Bergen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETSNING, 1700-tal, "Perspective View of Bergen, the capital of Norway", gravör Thornton, ca 22x30 cm

Gulnad

720828

2020-01-08