Golvlampa trearmad

Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad
Golvlampa trearmad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, stomme i mässing, läderklädd mitt, pliserade skärmar, höjd ca 143 cm

Smärre slitage, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

720832

2020-01-10