Bordslampor 1940-tal
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1-par, tillskrivna ASEA, 1940-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, kupor i opalglas, höjd ca 55 cm
Smärre slitage, renoverade, omdragna, ej originalkupor, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
720835
2020-01-10