Vas och bordslampfot Josef Ekberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF EKBERG, bordslampfot, vas, signerade Josef Ekberg Gustafsberg 1917, sgrafitto, höjd 30 resp. 28 cm

Slitage, vas med mynningssprickor

720840

2020-01-08