Erik Abrahamsson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Landskap med kyrka, signerad E. Abrahamson, olja på pannå, ca 27x26 cm
Kuntoraportti
Me dedikation
720845
Päivämäärä:
2020-01-13