Erik Abrahamsson oljemålning

Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning
Erik Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ERIK ABRAHAMSSON (1871-1907): Landskap med kyrka, signerad E. Abrahamson, olja på pannå, ca 27x26 cm

Kuntoraportti

Me dedikation

720845

Päivämäärä:

2020-01-13