Liselotte Hansson oljemålning

Liselotte Hansson oljemålning
Liselotte Hansson oljemålning
Liselotte Hansson oljemålning
Liselotte Hansson oljemålning
Liselotte Hansson oljemålning
Liselotte Hansson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISELOTTE HANSSON (samtida): Komposition, signerad och daterad L Hansson -95, olja på duk, ca 105x76 cm

720849

2020-01-08