Fåtölj Pernilla 69

Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69
Fåtölj Pernilla 69

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, modell Pernilla 69, stomme i formböjd bok, bärväv i kanvas och dyna i läder, brännmärkt Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 27 cm, bredd ca 85 cm, höjd ca 95 cm

Senare infärgad dyna, ojämn infärgning, stomme med bruksslitage så som repor och märken, bärväv med fläckar efter infärgning

720857

2020-01-08