Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1930/40-tal, fanerad i bl amahogny, 1 låda under skrivdelen, beslag och lister i brons, nyckel finns, höjd ca 106 samt 70x46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

720868

2020-01-08