Gösta Idås oljemålning

Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning
Gösta Idås oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA IDÅS (1912-1996): Motiv med båtar, signerad samt daterad 52 olja på pannå, ca 37x52

Proveniens. Målningen har gått i arv från konstnären ner nuvarande ägaren

720871

2020-01-08