Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖSTA IDÅS (1912-1996): Motiv med båtar, signerad samt daterad 52 olja på pannå, ca 37x52
Proveniens. Målningen har gått i arv från konstnären ner nuvarande ägaren
720871
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här