Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BÄGARE, SKÅL, POKALER, silver, 1900-tal, 29 dlr, höjd ca 3-16,5 cm, vikt ca 2050 g
Slitage, gravyr, bucklor
720876
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här