Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BÄGARE, SKÅL, POKALER, silver, 1900-tal, 29 dlr, höjd ca 3-16,5 cm, vikt ca 2050 g

Slitage, gravyr, bucklor

720876

2020-01-10