Louis Etinne Timmermans oljemålning

Klubbat för:

620 EUR

Utropspris

400 EUR

LOUIS ETIENNE TIMMERMANS (1846-1910) I väntan på sjömän, signerad, olja på pannå, 30x23,5 cm

720885

2020-01-10