Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLAKONGER, FAT, STÖRARE, RESEETUI, SALTKAR, 18/1900-tal, delvis silver

Slitage, skador

720890

2020-01-10