Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", taklampa/ plafond, 1900-/2000-tal, Luxus, takfäste i vitlackerat trä, plastskärm, diameter ca 70 cm
Smutsad, enstaka nagg
720912
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här