Tage Hedqvist

Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Blå komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -57, olja på duk, ca 41,5x33 cm

Smärre slitage

720921

2020-01-15