Cremekoppar Kina 1700-tal

Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal
Cremekoppar Kina 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CREMEKOPPAR, 6+1 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått samt famille rose, höjd ca 8 cm

Nagg, sprickor

720922

2020-01-10