Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, funkis, 1930-tal, aluminium och kromad metall, 8 krokar, längd 94, total bredd 33 cm, höjd ca 37 cm
Proveniens: Furusundsgatan, Gärdet, Stockholm
Slitage, färgfläckar
720924
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här