Jens Quistgaard bricka

Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka
Jens Quistgaard bricka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS HARALD QUISTGAARD, bricka, teak, Danmark, 1960-tal, brännmärkt undertill, 68x32 cm

Repor

720929

2020-01-10