Nickedocka 1900-tal

Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICKEDOCKA, porslin, 1900-tal, polykromt bemålad, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

720934

2020-01-10