Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, MINIATYRER, 3 st, 1900-tal, bemålade, 2 signerade, dosans höjd ca 4, 13x10 cm, ramens mått ca 8-6,5-9x7 cm
Slitage, en med spricka
720936
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här