Dosa och miniatyr

Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr
Dosa och miniatyr

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, MINIATYRER, 3 st, 1900-tal, bemålade, 2 signerade, dosans höjd ca 4, 13x10 cm, ramens mått ca 8-6,5-9x7 cm

Slitage, en med spricka

720936

2020-01-10