Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLF HANSON: komposition, färgserigrafi, signerad, daterad 91 samt numrerad HC, bildstorlek 109 x 92 cm: oramad.
Sedvanligt ytslitage.
720939
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här