Rolf Hanson

Rolf Hanson
Rolf Hanson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF HANSON: komposition, färgserigrafi, signerad, daterad 91 samt numrerad HC, bildstorlek 109 x 92 cm: oramad.

Sedvanligt ytslitage.

720939

2020-01-12