Lennart Gram oljemålning

Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

LENNART GRAM (1910-1996): "Flicka i röd klänning" signerad och daterad Gram, olja på duk, 46x38 cm, oramad

720946

2020-01-12