Bordsduk och servietter Drakmönstret

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE SOHLMAN, "Drakmönstret", formgiven 1876, 11 servetter, linnedamast, broderat monogram (W för Wachtmeister), ca 60x60 cm

Lagningar, slitage, fläckar

720956

2020-01-08