Fotpall
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTPALL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, träskuren dekor, senare bemålning i svart och guld, stoppad dyna med textil klädsel, höjd ca 45 cm
Senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage
720968
2020-01-08