Prins Eugen etsning

Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning
Prins Eugen etsning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Kungliga slottet, signerad Eugen, etsning, plåtmått ca 16x23,5 cm

Gulnad

720971

2020-01-09