Barpallar
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Kuntoraportti
Slitage
720981
Päivämäärä:
2020-01-16