Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage
720982
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här