Barpallar

Barpallar
Barpallar
Barpallar
Barpallar
Barpallar
Barpallar

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARPALLAR, 12 st, samtida, svärtat trä, höjd ca 75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage

720982

2020-01-16