Fredrik Arsenius akvarell

Fredrik Arsenius akvarell
Fredrik Arsenius akvarell
Fredrik Arsenius akvarell
Fredrik Arsenius akvarell
Fredrik Arsenius akvarell
Fredrik Arsenius akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK ARSENIUS(1858-1946): utsikt mot munchenbryggeriet, Söder Mälarstrand, akvarell, ,monogramsignerad och daterad FA -10, blandteknik, 24x17 cm

Ej examinerad ur ram

720986

2020-01-09