Tage Björk oljemålning

Tage Björk oljemålning
Tage Björk oljemålning
Tage Björk oljemålning
Tage Björk oljemålning
Tage Björk oljemålning
Tage Björk oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE BJÖRK (1909-1980): Motiv med hus, signerad samt daterad Tage Björk -66, olja på masonit, 60x50 cm

720988

2020-01-09