Andreas Wargenbrant tärning
Vollendet
2020-01-09
720993
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), guldpatinerad brons, skyltmärkt W 11/25 , ca 19x19 cm
PROVENIENS: Wasskonst
Smärre slitage