Andreas Wargenbrant tärning
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), guldpatinerad brons, skyltmärkt W 11/25 , ca 19x19 cm
PROVENIENS: Wasskonst
Smärre slitage
720993
2020-01-09