Andreas Wargenbrant tärning

Andreas Wargenbrant tärning
Andreas Wargenbrant tärning
Andreas Wargenbrant tärning
Andreas Wargenbrant tärning
Andreas Wargenbrant tärning
Andreas Wargenbrant tärning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), guldpatinerad brons, skyltmärkt W 11/25 , ca 19x19 cm

PROVENIENS: Wasskonst

Smärre slitage

720993

2020-01-09