Bordsduk 1800-tal
2020-01-09
720997
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSDUK, 1800-talets andra hälft, linnedamst, nyrokook, dekor av blommor och rocailler, broderat monogram under krona, ca 140x140 cm