Sven X:t Erixson litografi

Sven X:t Erixson litografi
Sven X:t Erixson litografi

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv med figur och moln, signerad samt numrerad 78/100, ca 43x31

721007

2020-01-09