Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv med figur och moln, signerad samt numrerad 78/100, ca 43x31
721007
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här