Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med MARMORSKIVA, ca 178,4x45, höjd ca 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Naggar, repor, underrede med lagningar
721011
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här