Bord med marmorskiva

Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med MARMORSKIVA, ca 178,4x45, höjd ca 85 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Naggar, repor, underrede med lagningar

721011

2020-01-16