Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 EUR
NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, lila färgat glas, höjd 32 cm.
Insidan smutsig
721014
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här