Nanny Still dekorationsflaska

Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska
Nanny Still dekorationsflaska

Såld för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

NANNY STILL, flaska, sign. Nanny Still, Riihimäen Lasi. 1900-talets mitt, lila färgat glas, höjd 32 cm.

Insidan smutsig

721014

2020-01-10