Oskari Paatela oljemålning

Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning
Oskari Paatela oljemålning

Såld för:

440 EUR

Utropspris

300 EUR

OSKARI PAATELA (1888-1952) Frostdag i staden, signerad, olja på pannå, 40x48 cm

721017

2020-01-09