Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 30 st, samtida, svärtat trä, sitthöjd ca 45 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, enstaka stolar något vingliga

721018

2020-01-16