Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 30 st, samtida, svärtat trä, sitthöjd ca 45 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken, enstaka stolar något vingliga
721018
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här