Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 32 st, samtida, bestsat trä, fast sits, sitthöjd ca 44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Repor, märken, fläckar förekommer, enstaka något vingliga
721028
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här