Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 32 st, samtida, bestsat trä, fast sits, sitthöjd ca 44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Repor, märken, fläckar förekommer, enstaka något vingliga

721028

2020-01-16