Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, lös ljusmanchetter, höjd ca 26 cm

Slitage, bucklor

721029

2020-01-12