Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mässing, lös ljusmanchetter, höjd ca 26 cm
Slitage, bucklor
721029
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här